ÖVRIGT / Mattor / Gardinlängder 5864298
nr 586 4298
Gardinlängder
2 st, 180 x 120, Josef Frank
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 juni 2009
kl 17:49:30
100 kr
150 kr
350 kr
300 kr